showroom kontakty

Kuchyňské linky

Kuchyně

jsou nedílnou součástí a chloubou všech domácností.

Proto vyrábíme kuchyně opravdu pro každého, od rozumného standardu až po luxusní pro nejnáročnější zákazníky.Klademe veliký důraz na ergonomii a funkčnost každé kuchyně a invidualní přístup. Všechny kuchyně jsou našim dílem od prvního 3D návrhu až po dokončení a montáž, čímž zaručujeme prvotřídní kvalitu.

Vyrábíme jak kuchyně moderní, rustikální, stylové, designové i luxusní. Zajišťujeme dodávku všech běžných i luxusních vestavných spotřebičů včetně jejich montáže do kuchyňské linky. Dále zajistíme pro Vaši novou kuchyň veškeré doplňky včetně drátěného programu, kování, kuchyňské dřezy, baterie, osvětlení a jiné. Právě kombinace těchto doplňkových komponentů dělají každou kuchyňskou linku jedinečnou.

Kování Blum přináší nápady pro praktické kuchyně

Kuchyň většinou intenzivně využíváme přes den. Aby se Vaše kuchyň osvědčila i v každodenní realitě, nabízí Vám výrobce kování, společnost Blum, obrovské množství myšlenek.

Objevte zajímavé nápady, tipy a triky, jak vybudovat opravdu praktickou kuchyň.

více

Moderní kuchyně si žádá vestavné spotřebiče

V naší nabídce najdete celou řadu renomovaných značek kuchyňských spotřebičů. Umíme Vám nabídnout značku, kterou preferujete, a je samozřejmostí, že Vám spotřebiče odborně zapojíme tak, abyste mohli Vaši novou kuchyni ihned používat.

více

Kvalitní kování zvýší komfort a životnost kuchyně

U nás je samozřejmostí dodání veškerých doplňků, jako jsou dřezy, baterie, různá osvětlení, výsuvné koše, prvky drátěného programu a mnoho dalšího. Cílem je především dokonalá integrace doplňků v jednotlivých pracovních zónách kuchyně. 

více