showroom kontakty

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Naše firma se od počátku své činnosti specializuje na zakázkovou výrobu nábytku. Ne každému vyhovuje standardní nabídka v obchodech a raději volí kvalitu řemeslného zpracování, osobitý styl a preferují jedinečnost každého vyrobeného kusu.
Kromě profesionality a garantované kvality Vám můžeme nabídnout osobní přístup a maximální pochopení pro Vaše představy a přání.

Zhotovíme na míru veškerý kancelářský nábytek, jako jsou kancelářské stoly, včetně úložných prostorů – šuplíky vestavěné, nebo výsuvné boxy, závěsné skříňky i police, a přepážky na oddělení pracovních míst. Vyrobíme vám pracovní desky na stoly v atypických tvarech a provedeních, recepční pulty i skříně na dokumenty tak, aby se vám pracovalo co nejlépe.

Dětské pokoje

Dětský pokoj je svět sám pro sebe. Do jedné místnosti se musí vejít několik funkcí a přitom nesmí prostor působit přeplněně.

více

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Koupelnový nábytek ve velké míře dotváří a dolaďuje vzhled koupelny.

více

OBÝVACÍ POKOJE

V obývacím pokoji se schází celá rodina, je to místo odpočinku a relaxace, místo bujaré zábavy i poklidného sledování televize

Skříně a skříňky

Vyrobíme Vám kombinované skříně, nástavce na skříně, nízké skříňky, policové skříně, šatní skříně, závěsné skříňky...  Takže si jistě každý vybere.

více

Komody

Komody jsou praktickým doplňkem domácnosti i firem k uskladnění dokumentů, oblečení nebo třeba i hraček. Nabízíme komody do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo dětského pokojíčku. 

více

šatny